Moduly systému OMIS /W
Obecný a mestský informačný systém pre spracovanie ekonomickej agendy a špecifických agiend obecného a mestského úradu v prostredí Windows je určený pre všetky obce a mestá, od najmenších až po veľké. Pozostáva z modulov špecifických pre prácu obecných a mestských úradov a ekonomických modulov so všetkými štandardnými činnosťami, ktoré súčasne spĺňajú požiadavky obecných a mestských úradov.

Ekonomické moduly | Špecifické moduly | Štruktúra modulov

Ekonomické moduly:


Účtovníctvo Výhodou programu je možnosť definovať účtovné zápisy pre automatické  zaúčtovanie, rozúčtovanie niektorých štandardných účtovných prípadov. Dôležité je vzájomné prepojenie s ostatnými ekonomickými  a špecifickými modulmi - mzdy, banka, pokladňa, majetok, dane a poplatky.

Banka

Pokladňa

Personalistika

Mzdy  

Majetok

 

Špecifické moduly:

Daň z nehnuteľností

Miestne poplatky

Pre všetky moduly je možný prvotný import údajov z programov Datalock/DOS do Datalock/W

Evidencia obyvateľstva

Program rieši aj  Voľby, voliči sú zaraďovaní do okrskov,  tvoria sa voličské zoznamy a generuje sa oznámenie o konaní volieb.

Modul spolupracuje s modulom Dane a poplatky. Poskytuje zoznam obyvateľov a adries s možnosťou označiť hlavného užívateľa bytu, prípadne vybrať najstaršieho obyvateľa na adrese pre tvorbu platobných výmerov za komunálny odpad a generuje údaje do spoločného číselníka subjektov.

Štruktúra  OMIS/W

Aktuality

27.1.2006 o 13:40
Zabezpečovacia ústredňa hovoriaca česky
Nová generacia ústredni EZS rady Easy Series je určena predovšetkým pre rodinné domy, domácnosti a menšie obchody.

04.11.2005 o 10:20
Aspire 1650
Na slovenský trh je v týchto dňoch uvádzaný nový produktový rad Aspire 1650 s mobilnou technológiou Intel® Centrino™, 8-článkovou batériou s dlhou výdržou, širokouhlým displejom Acer CrystalBrite, výkonnými konfiguráciami, základnými portami (3x USB 2.0 a S/PDIF), grafickým čipom ATI MOBILITY™ RADEON® X300 64 alebo 128 MB VRAM a - veľmi nízkou cenou.

04.11.2005 o 10:19
Acer CR-8530
8 MPx fotoaparát Acer CR-8530 získal prestížne ocenenie Chip tip a PC Magazine Editor\'s Choice.

04.11.2005 o 10:19
Zníženie cien
plošné zníženie cien komponentov BOSCH a Computar/Ganz - výrazné zníženie cien digitálnych záznamníkov Mitsubishi + nový model DX-TL 5000E

04.11.2005 o 10:19
BRAVE je najrýchlejšie
V teste časopisu PC REVUE č. 8 sa ako počítač, ktorý najrýchlejšie spracováva viac úloh súčastne na prvom mieste umiestnil počítač BRAVE s procesorom Intel P4 3.2 GHz s technológiou Hyper-Threading.

Created by rollyweb.sk