Kniha jázd
Umožňuje evidenciu knihy jázd viacerých automobilov v rámci jednej inštalácie. Je parametrizovaný a je možné prispôsobiť ho konkrétnym požiadavkám užívateľa.

Obsahuje knihu jázd a knihu cestovných príkazov. Tieto dve knihy sú navzájom prepojené.

Využíva číselníky, t.j. zoznamy vstupných hodnôt, ktoré uľahčujú zadávanie záznamov. Niektoré z nich, ako napríklad zoznam áut, je treba naplniť a niektoré sú predvolené, ako napríklad náhrady za km pri použití súkromného vozidla.

V programe je prístupné tzv. generovanie jázd. Ide o podstatné zrýchlenie zadávania záznamov napríklad denných jázd, potvrdením denného generovania jázd. Program automaticky vytvorí na každý pracovný deň jednu jazdu po určenej trase.

Každú jazdu je možné priradiť cestovnému príkazu. Sumu, ktorá má byť na cestovný príkaz vyplatená, program prepočíta automaticky podľa času trvania služobnej cesty.

Program umožňuje vytváranie a spracovanie vlastných tlačových zostáv. Poskytuje štandardné tlačové výstupy, ako je kniha jázd, cestovný príkaz a kniha cestovných príkazov.

Modul pracuje na samostatných počítačoch alebo na počítačových sieťach. Použitie v počítačovej sieti umožňuje zadávanie vstupných dát z viacerých počítačov naraz, pomocou ktorého je možné v krátkom čase zaevidovať veľké množstvo dokladov.

Aktuality

27.1.2006 o 13:40
Zabezpečovacia ústredňa hovoriaca česky
Nová generacia ústredni EZS rady Easy Series je určena predovšetkým pre rodinné domy, domácnosti a menšie obchody.

04.11.2005 o 10:20
Aspire 1650
Na slovenský trh je v týchto dňoch uvádzaný nový produktový rad Aspire 1650 s mobilnou technológiou Intel® Centrino™, 8-článkovou batériou s dlhou výdržou, širokouhlým displejom Acer CrystalBrite, výkonnými konfiguráciami, základnými portami (3x USB 2.0 a S/PDIF), grafickým čipom ATI MOBILITY™ RADEON® X300 64 alebo 128 MB VRAM a - veľmi nízkou cenou.

04.11.2005 o 10:19
Acer CR-8530
8 MPx fotoaparát Acer CR-8530 získal prestížne ocenenie Chip tip a PC Magazine Editor\'s Choice.

04.11.2005 o 10:19
Zníženie cien
plošné zníženie cien komponentov BOSCH a Computar/Ganz - výrazné zníženie cien digitálnych záznamníkov Mitsubishi + nový model DX-TL 5000E

04.11.2005 o 10:19
BRAVE je najrýchlejšie
V teste časopisu PC REVUE č. 8 sa ako počítač, ktorý najrýchlejšie spracováva viac úloh súčastne na prvom mieste umiestnil počítač BRAVE s procesorom Intel P4 3.2 GHz s technológiou Hyper-Threading.

Created by rollyweb.sk